schwank_warmlufterzeuger

Nagrzewnice powietrza

Bezpośrednie i zdecentralizowane

Nagrzewnice powietrza SchwankAir to urządzenia gazowe, które sprawdziły się na przestrzeni wielu lat dzięki zastosowanym w nich wysokosprawnym palnikom. Są one stosowane przede wszystkim w budynkach o niskich stropach, wąskich przestrzeniach lub wysokich wymaganiach dotyczących wymiany powietrza.

Jeżeli największe znaczenie dla użytkownika ma zwykłe ogrzanie pomieszczeń, najlepszym wyborem są urządzenia recyrkulacyjne z cichymi wentylatorami osiowymi. Do ogrzewania świeżego potwietrza używane są natomiast nagrzewnice z wentylatorami promieniowymi i systemami kanałów zapewniającymi równomierną jego dystrybucję.

Inżynierowie Schwank projektują każdy system indywidualnie. Zwłaszcza w złożonych halach z zapleczem biurowym, kilkoma piętrami lub oddzielnymi sekcjami hali korzystne może być połączenie klasycznych systemów promiennikow podczerwieni Schwank i nagrzewnic powietrza SchwankAir.

Portfolio produktów

Nagrzewnice powietrza SchwankAir

ARM-H

ARM-H

Nagrzewnica powietrza

Nagrzewnice powietrza nadają się do hal komercyjnych i przemysłowych z niską wysokością stropu. Gazowa nagrzewnica ARM-H firmy Schwank wyposażona jest…

ARM-C

ARM-C

Nagrzewnica powietrza

Nagrzewnice powietrza Schwank charakteryzują się najwyższą sezonową efektywnością energetyczną. Dzięki 2-stopniowej pracy, wysokowydajnej technice kondensacyjnej i gazowej nagrzewnicy powietrza, ARM-C…

ARM-V

ARM-V

Nagrzewnica powietrza

Nagrzewnica powietrza do ogrzewania hal przemysłowych i handlowych jest szczególnie przydatna do budynków biurowych, kilku kondygnacji i oddzielnych części hal.…

Zalety nagrzewnic powietrza

Wartość dodana wydajnego ogrzewania nadmuchowego SchwankAir

Zalety nagrzewnic powietrza SchwankAir

  • Kompaktowa konstrukcja
  • Wbudowany wentylator wyciągowy spalin i wentylator obiegowy powietrza do spalania
  • Atmosferyczny palnik gazowy z zamkniętą komorą spalania i poborem powietrza do spalania z zewnątrz
  • Zastosowanie jako pojedyncze urządzenie na powietrze obiegowe, jako urządzenie kanałowe dostarczające świeże powietrze lub jako centrala dachowa

W skrócie

Aktualności

Schwank w najlepszej formie!

Aktualności, Firma, Nagrody

Dzięki wiodącym technologiom grzewczym oraz doskonałej jakości produktów i usług, niemiecki magazyn gospodarczy WirtschaftsWoche określił niedawno grupę Schwank jako "światowego lidera rynku".

SchwankAir Torluftschleier

Kurtyny powietrzne SchwankAir

Aktualności

Grupa Schwank, ekspert w dziedzinie klimatyzacji budynków, poszerzyła swoją ofertę produktów o wydajne systemy kurtyn powietrznych.

ISH Frankfurt

Targi ISH 2017 już wkrótce

Aktualności, Firma

Jak Państwo wiecie, duże wydarzenia odbijają się dużym echem. Firma Schwank będzie reprezentowana na targach ISH we Frankfurcie od 14 do 18 marca 2017 roku. Z przyjemnością powitamy Państwa na naszym stoisku i zaprezentujemy nasze ekscytujące innowacje pod hasłem Rewolucja.

Professor Schlosser

5 pytań do naszego Dyrektora Zarządzającego, prof. Schlößera

Aktualności, Firma

Po 8 miesiącach jego pracy na stanowisku dyrektora zarządzającego w Schwank zapytaliśmy prof. dr inż. Friedhelma Schlößera o jego refleksje dotyczące firmy, branży, aktualnych wydarzeń i ich przyczyn.

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017
Großer Preis des Mittelstands

Używamy plików cookie, aby zaoferować najlepszą możliwą obsługę. Dane są wykorzystywane do optymalizacji naszej strony internetowej, a także do celów marketingu internetowego i oceny statystycznej. Kliknij „OK”, aby wyrazić zgodę na stosowanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności .