Rozwiązania grzewcze i chłodnicze firmy Schwank

Kompetencje w zakresie wydajnych rozwiązań w zakresie ogrzewania i systemy klimatyzacji z jednego źródła.
Przemysł | Handel | Logistyka

schwank_produkte_uebersicht_hellstrahler
Kuehlloesungen_Header_1920x555
torluftschleier-1 (1)
Regelungstechnik_Header_1920x555

Systemy ogrzewania hal i systemy klimatyzacji dla przemysłu, handlu i logistyki

Światowy lider w dziedzinie systemów ogrzewania hal

Jako działające na całym świecie przedsiębiorstwo rodzinne z długą tradycją jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie systemów grzewczych i chłodniczych dla przemysłu, handlu i logistyki, dostosowanych do potrzeb klienta.

Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów promienników. Naszą ambicją jest tworzenie rozwiązań oferujących naszym klientom najwyższy poziom wydajności i jakości. W tym celu projektujemy i tworzymy systemy grzewcze i chłodnicze, które odpowiadają indywidualnym wymaganiom danego obiektu.

Podstawowe korzyści systemów grzewczych i chłodniczych firmy Schwank

  • Jako dostawca systemów oferujemy indywidualne rozwiązania w zakresie ogrzewania i chłodzenia, począwszy od wizji na miejscu, poprzez przedstawienie kilku koncepcji projektu, aż do przekazania instalacji do użytku.
  • Dzięki nieustannym inwestycjom w badania i rozwój nasze produkty oferują najwyższą jakość i efektywność.
  • Jako niemieckie przedsiębiorstwo rodzinne kładziemy duży nacisk na niezawodność i ciągłość działania.
  • Nasze energooszczędne produkty i rozwiązania zapewniają szybki zwrot z inwestycji. Dzięki temu mogą Państwo skutecznie zmniejszyć zużycie energii, a tym samym zaoszczędzić.

Portfolio produktów firmy Schwank

Systemy ogrzewania hal i rozwiązania chłodnicze

Promienniki rurowe

Prawdziwe talenty w zakresie ogrzewania hal

Rozwiązania firmy Schwank w zakresie gazowych promienników rurowych koncentrują się na efektywności, komforcie i niezawodności. Każdy system grzewczy, który planujemy dla naszych klientów, jest dostosowywany do indywidualnych warunków na miejscu.

Więcej na temat

Promienniki ceramiczne

Najbardziej wydajny system ogrzewania hali

Technologia gazowch promienników podczerwieni została wynaleziona przez firmę Schwank – i to jest widoczne do dziś. Ponieważ promienniki podczerwieni firmy Schwank charakteryzują się wysoką wydajnością i niskimi wartościami emisji spalin. Sezonowe wartości sprawności energetycznej [ErP] na poziomie ponad 99% świadczą o wyjątkowej technologii.

Więcej na temat

Technologia kondensacyjna i odzysk ciepła

Turbo dla promienników podczerwieni

Rozwiązania Schwank w zakresie kondensacji i odzysku ciepła ze spalin przyczyniają się do jeszcze większej efektywności systemów ogrzewania hal. Można je instalować w prawie wszystkich obszarach zastosowań. Są one planowane i projektowane indywidualnie dla każdego klienta.

Więcej na temat

Gazowe pompy ciepła

Ogrzewanie i chłodzenie hal przy użyciu jednego systemu

Gazowe pompy ciepła firmy Schwank mogą efektywnie ogrzewać i chłodzić – i to jednocześnie. Łączą one wysokoefektywne źródło energii, jakim jest gaz, z wykorzystaniem darmowego, ekologicznego ciepła z otoczenia, gwarantując również ekonomiczność systemu. Gazowe pompy ciepła firmy Schwank zapewniają właściwą temperaturę zarówno zimą, jak i latem.

Więcej na temat

Nagrzewnice powietrza i kurtyny powietrzne

Ogrzewanie przemysłowe hal jako całościowe rozwiązanie

Poza wysokowydajnymi nagrzewnicami gazowymi, rodzina produktów SchwankAir obejmuje również kurtyny powietrzne do drzwi. Stanowią one użyteczne uzupełnienie rozwiązań Schwank w zakresie ogrzewania i chłodzenia hal, zapobiegając niepożądanej wymianie powietrza.

Więcej na temat

Zastosowania naszych produktów

Wszechstronne i elastyczne

Anwendungsbereiche unserer Produkte

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017
Großer Preis des Mittelstands

Używamy plików cookie, aby zaoferować najlepszą możliwą obsługę. Dane są wykorzystywane do optymalizacji naszej strony internetowej, a także do celów marketingu internetowego i oceny statystycznej. Kliknij „OK”, aby wyrazić zgodę na stosowanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności .