O firmie Schwank

Dowiedz się wszystkiego o produktach, historii, globalnej działalności i zdolności kredytowej Schwank.

Od ponad 90 lat stale rozwijamy siebie i nasze produkty Dzięki temu konsekwentnemu rozwojowi staliśmy się światowym liderem na rynku energooszczędnych rozwiązań w zakresie ogrzewania i chłodzenia hal w przemyśle, handlu i logistyce. Na przestrzeni lat stale poszerzaliśmy naszą ofertę produktów. Zawsze z myślą o jak najlepszej jakości i wydajności.

Czy to w zakresie innowacyjnych promienników ceramicznych, promienników rurowych, systemów hybrydowych, gazowych pomp ciepla, czy też nagrzewnic powietrza – oferujemy naszym klientom całe spektrum ekonomicznych technologii grzewczych, pochodzących z jednego źródła. Dzięki temu możemy zaoferować naprawdę obiektywne doradztwo.

Co czyni produkt Schwank wyjątkowym?

Made in Germany

Wierzymy, że przy tworzeniu innowacyjnych produktów i usług kluczowym elementem jest pasja. W połączeniu z doskonałą efektywnością energetyczną produkowanych urządzeń oraz jakością “Made in Germany” stanowi ona podstawę naszej codziennej pracy. Każdy produkt Schwank jest wykonany z materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić jego długotrwałą eksploatację.

Nazwij nas wybrednymi, ale zanim urządzenie firmy Schwank opuści naszą produkcję, przechodzi przez kolejne etapy kontroli jakości. Tylko wtedy możemy zapewnić, że spełnia ono nasze standardy i zasługuje na miano “Schwank”.

Wartości marki Schwank

Rozwiązania w zakresie ogrzewania i chłodzenia hal od światowego lidera rynku

Schwank International

Globalny gracz z 12 filiami

Schwank jest reprezentowany przez 13 własnych spółek zależnych zagranicą. Ponadto posiadamy rozbudowaną sieć partnerów, dzięki czemu jesteśmy reprezentowani w ponad 40 krajach na całym świecie.

Więcej na temat

Historia firmy Schwank

Kamienie milowe firmy Schwank

Dzięki ponad 90-letniej historii firmy i trzem pokoleniom rodziny Schwank możemy spoglądać wstecz na bogatą historię.

Więcej na temat

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Nagroda „Die Welt Top 100” dla firmy Schwank GmbH.
Nagroda „The Best of German Mittelstand” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Großer Preis des Mittelstandes” dla firmy Schwank GmbH.