schwank_service_realisierung

Realizacja i montaż przez firmę Schwank

Eksperci serwisowi systemów ogrzewania hal

W dalszym ciągu wspieramy Państwa po pomyślnym zaplanowaniu projektu systemu. Opracowany na podstawie projektu plan instalacji jest realizowany w najkrótszym czasie, w sposób profesjonalny i bezproblemowy.

Dlatego też zapewniamy, że Państwa projekt zostanie pomyślnie zrealizowany, a zainstalowany system grzewczy lub chłodniczy będzie odpowiadał naszemu zaangażowaniu na rzecz jakości. Kompletny system jest uruchamiany po zainstalowaniu rozwiązania HVAC i ewentualnym podłączeniu do systemów sterowania i zarządzania budynkiem. W każdym przypadku nasi wykwalifikowani technicy serwisowi będą nadal dostępni do kontaktów z kominiarzami, dostawcami gazu lub władzami państwowymi. Odbiór i przekazanie systemu grzewczego “pod klucz” odbywa się następnie w ścisłym porozumieniu z Państwem i z dokładnym uwzględnieniem Państwa wymagań.

Kontakt

Schwank PL

Schwank Polska Sp. z o.o.

ul. Wyzwolenia 27
43-190 Mikołów

+48 – 32 – 201 05 58
info@schwank.pl

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017
Großer Preis des Mittelstands

Używamy plików cookie, aby zaoferować najlepszą możliwą obsługę. Dane są wykorzystywane do optymalizacji naszej strony internetowej, a także do celów marketingu internetowego i oceny statystycznej. Kliknij „OK”, aby wyrazić zgodę na stosowanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności .