schwank_service_wartung

Serwis firmy Schwank

Konserwacja systemów ogrzewania hal

Ciepło i komfort stanowią istotny wkład w sukces ekonomiczny Państwa przedsiębiorstwa, ponieważ mają znaczący wpływ na koszty operacyjne i zadowolenie pracowników. Podobnie jak samochód, nienaganne funkcjonowanie wymaga dobrej i regularnej konserwacji. Gazowe systemy grzewcze są technicznie wymagającymi systemami i muszą być regularnie serwisowane i testowane pod kątem bezpieczeństwa.

Po podłączeniu do Internetu, nasz system sterowania przechowuje i wyświetla wszystkie dane historyczne dotyczące systemu. W ten sposób, jak w przypadku czytania życiorysu, technik może przed rozpoczęciem pracy uzyskać pełny obraz instalacji. W ten sposób czas trwania zlecenia serwisowego może zostać skrócony do minimum. Jest to korzyść kosztowa, którą przenosimy na Państwa. Chętnie zaoferujemy pakiet podstawowy lub pełny pakiet serwisowy Premium GaraPlus, aby system mógł pracować bezawaryjnie. Po zawarciu z nami umowy serwisowej mogą Państwo przedłużyć gwarancję na czas nieokreślony.

Kontakt

Schwank PL

Schwank Polska Sp. z o.o.

ul. Wyzwolenia 27
43-190 Mikołów

+48 – 32 – 201 05 58
info@schwank.pl

Nasze rozwiązania serwisowe

Serwis części zamiennych

Energooszczędny system grzewczy jest tylko tak dobry, jak obsługa, która za nim stoi.

Dzięki naszym własnym technikom serwisowym lub certyfikowanym partnerom jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji: niezależnie od tego, czy obsługujemy Państwa bezpośrednio czy pośrednio.

Pakiety usług Schwank

Przegląd

Service Packages

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017
Großer Preis des Mittelstands

Używamy plików cookie, aby zaoferować najlepszą możliwą obsługę. Dane są wykorzystywane do optymalizacji naszej strony internetowej, a także do celów marketingu internetowego i oceny statystycznej. Kliknij „OK”, aby wyrazić zgodę na stosowanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności .