Planowanie systemów ogrzewania i klimatyzacji hal

Eksperci firmy Schwank znajdą idealny system grzewczy i klimatyzacyjny dla wymagań Państwa hali. Proponujemy poradę już teraz!

Planowanie i projektowanie Schwank

Serwis systemów ogrzewania hal od samego początku

Punktem wyjścia dla każdego projektu jest ogrzewany budynek. Czy to obiekt nowy, czy modernizowany, czy to budynek przemysłowy czy otwarta przestrzeń – każdy przypadek oznacza indywidualne potrzeby wymagające indywidualnych rozwiązań. Nasza kadra inżynierska posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania rozwiązań grzewczych. Dzięki temu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej kompleksowe potrzeby.

Po dogłębnej analizie obiektu oraz porównaniu możliwych do zastosowania systemów grzewczych, przygotowujemy dla Państwa zestawienie przedstawiające szacunkowe koszty związane z instalacją i eksploatacją każdego potencjalnego systemu.
Po dokonaniu przez Państwa wyboru jednego z przedstawionych przez nas rozwiązań, przystępujemy do projektowania i wdrożenia projektu wraz z wybranym przez Państwa systemem sterowania. Chętnie zajmiemy się również montażem instalacji elektrycznej i gazowej wraz z systemem detekcji gazu, przekazując Państwu gotowe rozwiązanie „pod klucz”.

Usługi doradcze

Dziesiątki lat doświadczeń z systemami ogrzewania hal dla przemysłu

Nasze usługi: Każdy system ogrzewania hal dla przemysłu i handlu jest planowany indywidualnie. Niezależnie od tego, czy jest to budynek nowy, czy modernizowany – przed zaproponowaniem Państwu jakichkolwiek rozwiązań, dokonujemy jego wnikliwej analizy.

Porównanie różnych systemów ogrzewania

Każdy budynek jest inny i wymaga indywidualnego rozwiązania. Z tego powodu oferujemy nie tylko system grzewczy, ale również różne warianty obejmujące promienniki ceramiczne, rurowe lub inne produkty HVAC. Po dokładnej analizie, proponujemy idealne rozwiązanie dla Państwa.

Porównanie kosztów energii

Obliczamy koszty energii związane z eksploatacją możliwych do zastosowania systemów grzewczych i dokonujemy dla Państwa ich porównania. Rezultat: Najlepszy możliwy stosunek wydajności do ceny.

Przygotowanie oferty

Jasna, szczegółowa i zgodna z wymogami rynku. Tak wygląda nasza oferta.

Kontakt

Schwank PL

Schwank Polska Sp. z o.o.

ul. Krańcowa 65
62-081 Przeźmierowo

+48 (0) 601 764 007
info@schwank.pl

Kontraktowanie oszczędności energetycznej i finansowanie

Wsparcie również w zakresie finansowania ogrzewania hal dla przemysłu i handlu

Inwestycje w sektorze energetycznym wymagają inteligentnego finansowania. Firma Schwank chętnie pomoże Państwu w tym zakresie. Opracowujemy koncepcje, które uwzględniają nie tylko Państwa indywidualną sytuację, ale także skutki podatkowe i inne czynniki. Mogą Państwo wykorzystać nasze doświadczenie i znajomości rynku. Chętnie wesprzemy Państwa nie tylko oferując nasze usługi finansowania, ale również odpowiadając na wszystkie Państwa pytania dotyczące systemu ogrzewania i chłodzenia, jak również przedłużenia gwarancji czy pakietów serwisowych.

Zakup systemu ogrzewania

W przypadku zakupu dóbr inwestycyjnych, największą zaletą jest uzyskanie tytułu własności zakupionego produktu. Mogą Państwo wtedy dokonywać odpisów amortyzacyjnych, które pozwalają na zmniejszenie zobowiązań podatkowych. Z drugiej strony, zakup zmniejsza płynność finansową Państwa firmy. Jeżeli zakup finansowany jest przez bank, produkt zazwyczaj pozostaje w Państwa księgach rachunkowych. Państwa zobowiązania podatkowe są zmniejszone proporcjonalnie do narosłych odsetek kredytu.

Oferta leasingowa

W przypadku leasingu dóbr inwestycyjnych, właścicielem przedmiotu leasingu pozostaje zazwyczaj leasingodawca. Leasingobiorca posiada możliwość wykupu produktu po zakończeniu okresu leasingowego. Leasing nie wpływa na bilans Państwa firmy, jako że jego przedmiot nie wchodzi w skład środków trwałych. Regularne płatności wpływają jedynie na Państwa bieżące koszty. Umowy leasingowe zawierane są zazwyczaj na okres od 5 – 10 lat.

Umowa o poprawę efektywności energetycznej

Podobnie jak w przypadku leasingu, wykonawca pozostaje właścicielem dóbr inwestycyjnych. Gwarantuje on jednocześnie znaczną oszczędność energii. Jest ona osiągana poprzez wdrożenie inwestycji w nowoczesne systemy. Wykonawca finansuje te inwestycje ze środków zaoszczędzonych co miesiąc dzięki zmniejszonemu zużyciu energii. Bieżące koszty, które w związku z inwestycją ponosi właściciel obiektu, są znacznie niższe niż w przypadku innych modeli finansowania. Umowa o poprawę efektywności energetycznej zawierana jest zazwyczaj na okres od 10 do 15 lat.

Planning

 

Więcej informacji?

Kontakt z nami

Skorzystaj z osobistej porady teraz!

Schwank PL

Schwank Polska Sp. z o.o.

ul. Krańcowa 65
62-081 Przeźmierowo

+48 (0) 601 764 007
info@schwank.pl

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Nagroda „Die Welt Top 100” dla firmy Schwank GmbH.
Nagroda „The Best of German Mittelstand” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Großer Preis des Mittelstandes” dla firmy Schwank GmbH.