Schwank jest światowym liderem na rynku rurowych promienników podczerwieni

deltaSchwank to promiennik rurowy firmy Schwank.

Opublikowany niedawno przez "Industry Research" raport z badań rynku potwierdza, że Grupa Schwank jest światowym liderem w dziedzinie rurowych promienników podczerwieni.

Opublikowany niedawno przez “Industry Research” raport z badań rynku potwierdza, że Grupa Schwank jest światowym liderem w dziedzinie rurowych promienników podczerwieni. W opracowaniu przeanalizowano rynek globalny, biorąc pod uwagę otoczenie konkurencyjne, trendy rozwojowe oraz kluczowe czynniki sukcesu. Publikacja zatytułowana “Rynek promienników rurowych”,  dostarcza kompleksowych danych na temat wielkości rynku pod względem wartości, pojemności, produkcji i przychodów w kluczowych regionach, takich jak Ameryka Północna, Europa, Chiny, a także w innych regionach.

Wyniki tych badań potwierdzają, że firma Schwank jest największym producentem systemów rurowych promienników podczerwieni z udziałem w rynku światowym na poziomie prawie 12% w 2018 r., przy  stosunkowo wysokiej koncentracji rynku. To oznacza, że na pięć największych firm przypada około 45% globalnej produkcji, a udział produkcji w Europie wynosi 35%. Na podstawie własnych danych, firma Schwank jest liderem na rynku niemieckim z udziałem w rynku na poziomie około 40%, podczas gdy na kolejnego największego konkurenta przypada tylko około 20% udziału.

Globalny rynek promienników rurowych oszacowano na 205,4 mln USD w 2020 r. i oczekuje się, że do końca 2027 r. osiągnie on około 296,4 mln USD, rosnąc na poziomie 6,3% CAGR [skumulowany roczny wskaźnik wzrostu] w latach 2022-2027.

Promiennik rurowy deltaSchwank - zbliżenie.

Wróć

Więcej aktualności

Zastosowane rozwiązania ogrzewania i chłodzenia hal Schwank

Schwank przedstawia eSchwank – najmocniejszy przemysłowy elektryczny promiennik ciepła w swojej klasie

Aktualności, Firma

Specjalizująca się w ogrzewaniu przemysłowym firma Schwank, dodała do swojego portfolio kolejny, zeroemisyjny produkt, wprowadzając na rynek innowacyjny, wydajny, elektryczny promiennik podczerwieni. Nowe urządzenie zostało specjalnie opracowane, aby spełnić wysokie wymagania budynków przemysłowych i komercyjnych w odniesieniu do celów unijnej ustawy Net-Zero Industry Act odnośnie emisji CO₂.

Schwank – światowy lider w przemysłowym HVAC świętuje 90-lecie istnienia

Aktualności, Firma

Sukces firmy wynika nie tylko z opatentowanej technologii gazowego ogrzewania promiennikowego hal na podczerwień, ale także ze strategicznego przywództwa trzeciego pokolenia rodziny. Firma koncentruje się obecnie na transformacji energetycznej, czyniąc ogrzewanie w 100% wodorowe i elektryczne dla obiektów wielokubaturowych swoim głównym celem.

Zwei Entwicklungsingenieure von Schwank mit dem Brenner eines Wasserstoff Dunkelstrahlers.

Ogrzewanie przemysłowe neutralne dla klimatu dzięki promiennikom rurowym Schwank zasilanym wodorem

Aktualności

Od lat producenci promienników podczerwieni reklamują nowoczesność i przyszłą opłacalność swojej technologii. Firma Schwank, jako jedna z pierwszych w branży wyznaczyła kamień milowy, opracowując swój pierwszy system w 100% kompatybilny z wodorem.

deltaSchwank to promiennik rurowy firmy Schwank.

Schwank jest światowym liderem na rynku rurowych promienników podczerwieni

Aktualności, Nagrody

Opublikowany niedawno przez "Industry Research" raport z badań rynku potwierdza, że Grupa Schwank jest światowym liderem w dziedzinie rurowych promienników podczerwieni.

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Nagroda „Die Welt Top 100” dla firmy Schwank GmbH.
Nagroda „The Best of German Mittelstand” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Großer Preis des Mittelstandes” dla firmy Schwank GmbH.