Grupa Schwank

Ponad 85 lat kompetencji w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia
w przemyśle | handlu | logistyce

schwank_unternehmen

Rozwiązania w zakresie ogrzewania i chłodzenia od światowego lidera rynku

Schwank jest wynalazcą i inicjatorem w swojej branży

Schwank jest światowym liderem w dziedzinie gazowych systemów ogrzewania na podczerwień. Uważamy się za dostawcę rozwiązań. Planujemy i wdrażamy wysoko wydajne systemy grzewcze i chłodnicze dla naszych klientów oraz zapewniamy wsparcie dla tych systemów przez cały okres ich eksploatacji. Dzięki naszym innowacyjnym produktom budujemy systemy grzewcze dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów oraz do czynników panujących na miejscu.

Firma Schwank

Międzynarodowa firma rodzinna

O firmie Schwank

Od innowacji do wzorca w zakresie ogrzewania hal

Od ponad 85 lat nieustannie rozwijamy siebie i nasze produkty. Nasze konsekwentne doskonalenie uczyniło nas światowym liderem na rynku energooszczędnych rozwiązań w zakresie ogrzewania i chłodzenia dla zastosowań przemysłowych, handlowych i logistycznych.

Więcej na temat

Kariera

Dołącz do rodziny Schwank

Jesteś na początku swojej kariery zawodowej lub chcesz się rozwijać zawodowo? Chcesz być częścią globalnego zespołu z ponad 85 letnim doświadczeniem w rozwoju, produkcji i sprzedaży? Wyślij nam swoją aplikację.

Więcej na temat

Pliki do pobrania

Wszystkie informacje o firmie Schwank

Czy to broszury, karty katalogowe, czy też tabele efektywności energetycznej. Tutaj można znaleźć wszystkie ważne materiały do pobrania o firmie Schwank i naszych produktach.

Więcej na temat

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017
Großer Preis des Mittelstands

Używamy plików cookie, aby zaoferować najlepszą możliwą obsługę. Dane są wykorzystywane do optymalizacji naszej strony internetowej, a także do celów marketingu internetowego i oceny statystycznej. Kliknij „OK”, aby wyrazić zgodę na stosowanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności .