Firma Schwank

Chcecie dowiedzieć się Państwo więcej na temat lokalizacji lub historii firmy Schwank? Zapraszamy do kontaktu z nami osobiście!

Więcej na temat

Rozwiązania w zakresie ogrzewania i klimatzyacji i wentylacji od światowego lidera rynku

Schwank jest wynalazcą i inicjatorem w swojej branży

Grupa Schwank, z siedzibą główną i zakładami produkcyjnymi w Kolonii, projektuje i instaluje innowacyjne, energooszczędne systemy ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji dla budynków przemysłowych, komercyjnych i logistycznych w ponad 40 krajach. Portfolio produktów obejmuje elektryczne promienniki podczerwieni, pompy ciepła, wodorowe systemy ogrzewania, gazowe prommienniki ceramiczne i gazowe promienniki rurowe, systemy wentylacyjne, duże wentylatory (HVLS), kurtyny powietrzne i nagrzewnice powietrza. Firma Schwank koncentruje się na systemach przyjaznych dla klimatu, tj. systemach wysokowydajnych, systemach używających odnawialne źródła energii, a także zastosowaniach hybrydowych, tj. kombinacji kilku systemów, które są interesujące dla wielu nieruchomości. Dzięki wysokiemu poziomowi innowacyjności i solidnemu rozwojowi Schwank został uznany przez “Handelsblatt” i “Die Welt” za jedną ze 100 znaczących, średnich firm w Niemczech.

Firma Schwank

Międzynarodowa firma rodzinna

O firmie Schwank

Od innowacji do wzorca w zakresie ogrzewania hal

Od ponad 90 lat nieustannie rozwijamy siebie i nasze produkty. Nasze konsekwentne doskonalenie uczyniło nas światowym liderem na rynku energooszczędnych rozwiązań w zakresie ogrzewania i chłodzenia dla zastosowań przemysłowych, handlowych i logistycznych.

Więcej na temat

Kariera

Dołącz do rodziny Schwank

Jesteś na początku swojej kariery zawodowej lub chcesz się rozwijać zawodowo? Chcesz być częścią globalnego zespołu z ponad 85 letnim doświadczeniem w rozwoju, produkcji i sprzedaży? Wyślij nam swoją aplikację.

Więcej na temat

Pliki do pobrania

Wszystkie informacje o firmie Schwank

Czy to broszury, karty katalogowe, czy też tabele efektywności energetycznej. Tutaj można znaleźć wszystkie ważne materiały do pobrania o firmie Schwank i naszych produktach.

Więcej na temat

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Nagroda „Die Welt Top 100” dla firmy Schwank GmbH.
Nagroda „The Best of German Mittelstand” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Großer Preis des Mittelstandes” dla firmy Schwank GmbH.