Firma Schwank

Chcecie dowiedzieć się Państwo więcej na temat lokalizacji lub historii firmy Schwank? Zapraszamy do kontaktu z nami osobiście!

Więcej na temat

Rozwiązania w zakresie ogrzewania i klimatzyacji i wentylacji od światowego lidera rynku

Schwank jest wynalazcą i inicjatorem w swojej branży

Schwank jest światowym liderem w dziedzinie gazowych systemów ogrzewania na podczerwień. Uważamy się za dostawcę rozwiązań. Planujemy i wdrażamy wysoko wydajne systemy grzewcze i chłodnicze dla naszych klientów oraz zapewniamy wsparcie dla tych systemów przez cały okres ich eksploatacji. Dzięki naszym innowacyjnym produktom budujemy systemy grzewcze dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów oraz do czynników panujących na miejscu.

Firma Schwank

Międzynarodowa firma rodzinna

O firmie Schwank

Od innowacji do wzorca w zakresie ogrzewania hal

Od ponad 85 lat nieustannie rozwijamy siebie i nasze produkty. Nasze konsekwentne doskonalenie uczyniło nas światowym liderem na rynku energooszczędnych rozwiązań w zakresie ogrzewania i chłodzenia dla zastosowań przemysłowych, handlowych i logistycznych.

Więcej na temat

Kariera

Dołącz do rodziny Schwank

Jesteś na początku swojej kariery zawodowej lub chcesz się rozwijać zawodowo? Chcesz być częścią globalnego zespołu z ponad 85 letnim doświadczeniem w rozwoju, produkcji i sprzedaży? Wyślij nam swoją aplikację.

Więcej na temat

Pliki do pobrania

Wszystkie informacje o firmie Schwank

Czy to broszury, karty katalogowe, czy też tabele efektywności energetycznej. Tutaj można znaleźć wszystkie ważne materiały do pobrania o firmie Schwank i naszych produktach.

Więcej na temat

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Nagroda „Die Welt Top 100” dla firmy Schwank GmbH.
Nagroda „The Best of German Mittelstand” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Großer Preis des Mittelstandes” dla firmy Schwank GmbH.
Schwank ist Weltmarktführer 2022 laut WiWo.