schwank_torluftschleier

Kurtyny powietrzne SchwankAir

Ogrzewanie hal jako kompletny system

Dzięki kurtynom powietrznym możliwe jest efektywne wsparcie systemu ogrzewania i chłodzenia budynku, a także uniknięcie niepotrzebnych strat energii poprzez przeciągi w drzwiach i bramach. W tym celu firma Schwank oferuje różnorodne systemy do niemal wszystkich zastosowań. Kurtyny powietrzne SchwankAir mogą być użyte zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach. Oferujemy kurtyny powietrzne z zimnym powietrzem oraz gazowe kurtyny z ciepłym powietrzem.

Produkty

Nasze kurtyny powietrzne SchwankAir

Serie-H

Seria H

Kurtyny powietrzne

Kurtyny powietrzne Schwank dla przemysłu i logistyki nadają się do uzupełnienia systemów ogrzewania i chłodzenia hal. Ponieważ w zimie ciepło…

Serie A

Seria A

Kurtyny powietrzne

Kurtyny powietrzne Schwank dla przemysłu i handlu uzupełniają systemy ogrzewania i chłodzenia hal. Kurtyny powietrzne serii A zapewniają, że ciepłe…

Szczegółowe informacje o kurtynach powietrznych Schwank

Kurtyny bramowe eliminują słabe punkty energetyczne

Systemy kurtyn powietrznych

Małe inwestycje – duży efekt

Otwarte drzwi i bramy nierzadko powodują olbrzymie straty energii w budynku. To przez nie zimą ucieka drogocenne ciepło, a latem pieczołowicie produkowane zimne powietrze. Nie można zaprzeczyć następującemu stwierdzeniu: im większy otwór, tym bardziej odczuwalny jest efekt niekontrolowanej wymiany powietrza i tym większe prawdopodobieństwo nieprzyjemnych przeciągów. Ci, którzy dzięki kurtynom powietrznym mają te straty ciepła pod kontrolą, oszczędzają energię i przyczyniają się do poprawy warunków pracy. Firma Schwank, ekspert w dziedzinie innowacyjnych systemów ogrzewania i chłodzenia hal, oferuje indywidulalne rozwiązania do bram – również w odniesieniu do wspomagania istniejących systemów grzewczych.

Lufteintritt bei ausgeschaltetem Torluftschleier

Lufteintritt bei angeschaltetem Torluftschleier

Koniec z niekontrolowaną wymianą powietrza

Obniżenie kosztów ogrzewania – zwiększenie komfortu

Kurtyny powietrzne wdmuchują powietrze w temperaturze otoczenia lub ogrzane powietrze bezpośrednio wzdłuż otwartej bramy.Tworzy to swego rodzaju powietrzną zasłonę, która oddziela powietrze zewnętrzne od powietrza wewnątrz budynku jak niewidzialna ściana. W ten sposób unika się nieprzyjemnych przeciągów, co skutecznie poprawia satysfakcję pracowników. Co ważne z uwagi na ceny prądu: znacznie zmniejszają się przez to koszty energii oraz czasy działania systemu ogrzewania.

Torluftschleier außer Betrieb

Torluftschleier in Funktion

Kurtyny powietrzne

Większy komfort w hali

Jak niewidzialna zasłona, kurtyny powietrzne SchwankAir zapobiegają przedostawaniu się do wnętrza zimnego lub ciepłego powietrza. I odwrotnie, blokują również niepożądane ulatnianie się np. klimatyzowanego powietrza.

Zalety kurtyn powietrznych Schwank

Wartość dodana przez systemy kurtyn bramowych

Zalety:

  • Kurtyny powietrzne zmniejszają koszty energii wykorzystywanej  do ogrzewania i chłodzenia budynku poprzez redukcję przepływu powietrza przez otwarte drzwi.
  • Kurtyny powietrzne zwiększają komfort użytkowników zapobiegając przedostawaniu się (ucieczce z budynku) ciepłego powietrza w lecie, a zimnego zimą.
  • Kurtyny powietrzne pomagają obniżyć poziom absencji pracowników poprzez zapobieganie przeciągom i zwiększenie komfortu pracy.

Pliki do pobrania

Informacje o kurtynach powietrznych SchwankAir

Dla użytkowników i projektantów

Oszczędność energii dla bram i drzwi

W tej sekcji znajdą Państwo broszury produktowe, informacje techniczne i artykuły prasowe na temat kurtyn powietrznych Schwank.

W skrócie

Aktualności firmy Schwank

Schwank w najlepszej formie!

Aktualności, Firma, Nagrody

Dzięki wiodącym technologiom grzewczym oraz doskonałej jakości produktów i usług, niemiecki magazyn gospodarczy WirtschaftsWoche określił niedawno grupę Schwank jako "światowego lidera rynku".

SchwankAir Torluftschleier

Kurtyny powietrzne SchwankAir

Aktualności

Grupa Schwank, ekspert w dziedzinie klimatyzacji budynków, poszerzyła swoją ofertę produktów o wydajne systemy kurtyn powietrznych.

ISH Frankfurt

Targi ISH 2017 już wkrótce

Aktualności, Firma

Jak Państwo wiecie, duże wydarzenia odbijają się dużym echem. Firma Schwank będzie reprezentowana na targach ISH we Frankfurcie od 14 do 18 marca 2017 roku. Z przyjemnością powitamy Państwa na naszym stoisku i zaprezentujemy nasze ekscytujące innowacje pod hasłem Rewolucja.

Professor Schlosser

5 pytań do naszego Dyrektora Zarządzającego, prof. Schlößera

Aktualności, Firma

Po 8 miesiącach jego pracy na stanowisku dyrektora zarządzającego w Schwank zapytaliśmy prof. dr inż. Friedhelma Schlößera o jego refleksje dotyczące firmy, branży, aktualnych wydarzeń i ich przyczyn.

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017
Großer Preis des Mittelstands

Używamy plików cookie, aby zaoferować najlepszą możliwą obsługę. Dane są wykorzystywane do optymalizacji naszej strony internetowej, a także do celów marketingu internetowego i oceny statystycznej. Kliknij „OK”, aby wyrazić zgodę na stosowanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności .