tetraSchwank otrzymuje nagrodę „Best of 2016”

Nagroda

Produkt tetraSchwank został wyróżniony nagrodą „Best of 2016” przez jury niemieckiego konkursu Industriepreis 2016.

Produkt tetraSchwank został wyróżniony nagrodą „Best of 2016” przez jury niemieckiego konkursu Industriepreis 2016. Co roku jury wydawnictwa dla nowych mediów Huber honoruje najbardziej postępowe produkty przemysłowe, oferujące szczególnie wysokie korzyści ekonomiczne i ekologiczne, nagrodą Industriepreis.

Po tym jak już w 2013 roku udało nam się przekonać jury do naszych produktów, system tetraSchwank zdobył nagrodę „Best of 2016” za swoją innowacyjność i wydajność energetyczną. W kategorii energia i środowisko, nasz produkt należy zatem do najlepszych ze wszystkich biorących udział w konkursie.

tetraSchwank łączy odzysk ciepła, technologię kondensacyjną, wydajne promienniki rurowe Schwank oraz inteligentną regulację systemu ogrzewania budynku w najnowocześniejszy sposób, oferując wydajność do 110%. Wykorzystuje on energię odpadową spalin wytwarzanych przez promienniki rurowe i przekazuje ją bezpośrednio do pomieszczenia.

Wróć

Więcej aktualności

Zastosowane rozwiązania ogrzewania i chłodzenia hal Schwank

Schwank Ameryka Północna świętuje 50-lecie istnienia

Aktualności, Firma

Jako część globalnej firmy rodzinnej, Schwank North America dostarcza energooszczędne systemy ogrzewania i wentylacji na podczerwień dla budynków komercyjnych i przemysłowych. Firma oferuje szeroką gamę systemów HVAC, a także oferuje projektowanie i konsultacje, aby zapewnić klientom wysoki poziom komfortu, oszczędności energii i jakości.

Schwank zdobywa prestiżową nagrodę za innowacyjność

Aktualności, Firma

Magazyn Stern wyróżnił liderów innowacji wśród firm średniej wielkości, a wśród nich nie mogło zabraknąć firmy Schwank. Wszystkie niemieckie firmy średniej wielkości, które zgłosiły co najmniej pięć patentów, zostały uwzględnione w ocenie. Na liście 500 firm z 30 sektorów - od technologii napędów po produkcję sprzętu elektronicznego- Schwank znajduje się w kategorii ogrzewania, wentylacji i chłodzenia.

Schwank przedstawia eSchwank – najmocniejszy przemysłowy elektryczny promiennik ciepła w swojej klasie

Aktualności, Firma

Specjalizująca się w ogrzewaniu przemysłowym firma Schwank, dodała do swojego portfolio kolejny, zeroemisyjny produkt, wprowadzając na rynek innowacyjny, wydajny, elektryczny promiennik podczerwieni. Nowe urządzenie zostało specjalnie opracowane, aby spełnić wysokie wymagania budynków przemysłowych i komercyjnych w odniesieniu do celów unijnej ustawy Net-Zero Industry Act odnośnie emisji CO₂.

Schwank – światowy lider w przemysłowym HVAC świętuje 90-lecie istnienia

Aktualności, Firma

Sukces firmy wynika nie tylko z opatentowanej technologii gazowego ogrzewania promiennikowego hal na podczerwień, ale także ze strategicznego przywództwa trzeciego pokolenia rodziny. Firma koncentruje się obecnie na transformacji energetycznej, czyniąc ogrzewanie w 100% wodorowe i elektryczne dla obiektów wielokubaturowych swoim głównym celem.

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Nagroda „Die Welt Top 100” dla firmy Schwank GmbH.
Nagroda „The Best of German Mittelstand” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Großer Preis des Mittelstandes” dla firmy Schwank GmbH.