HVLS-Fans dla przemysłu: Wentylatory MonsterFan nadchodzą!

Das Keyvisual von MonsterFans.

W lipcu 2020 Schwank wprowadził na rynek swój nowy produkt. Są to wentylatory HVLS dedykowane dla obiektów przemysłowych. Schwank nazywa je duże wentylatory MonsterFans.

Co powiemy o zapewnieniu przyjemnego komfortu przez powiew w twojej hali produkcyjnej lub logistycznej. Potrafimy dać temu radę: Z naszym nowym MonsterFan. Tym dużym wentylatorom ze sprawdzoną technologią, które są nowością w rodzinie produktów Schwank. Te wentylatory są także nazywane HVLS – Wentylator [Dużych przepływów, Niskiej Prędkości] dlatego, że powodują przepływ dużych ilości powietrza przy małej prędkości obrotowej, która wynosi tylko 10-95 obrotów na minutę, wytwarzając w ten sposób poczucie komfortu w lecie. To jest zjawisko obniżenia odczuwalnej temperatury o 5°C, przy najniższych kosztach. W zimie natomiast występuje duże zjawisko stratyfikacji ciepła i poprzez użycie naszych wentylatorów z powrotem kierujemy je do przestrzeni roboczych, obniżając znacząco ilość ciepła potrzebną do ogrzewania, a co za tym idzie koszty ogrzewania. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej MonsterFans.

Wróć

Więcej aktualności

Zastosowane rozwiązania ogrzewania i chłodzenia hal Schwank

Schwank – światowy lider w przemysłowym HVAC świętuje 90-lecie istnienia

Aktualności, Firma

Sukces firmy wynika nie tylko z opatentowanej technologii gazowego ogrzewania promiennikowego hal na podczerwień, ale także ze strategicznego przywództwa trzeciego pokolenia rodziny. Firma koncentruje się obecnie na transformacji energetycznej, czyniąc ogrzewanie w 100% wodorowe i elektryczne dla obiektów wielokubaturowych swoim głównym celem.

Zwei Entwicklungsingenieure von Schwank mit dem Brenner eines Wasserstoff Dunkelstrahlers.

Ogrzewanie przemysłowe neutralne dla klimatu dzięki promiennikom rurowym Schwank zasilanym wodorem

Aktualności

Od lat producenci promienników podczerwieni reklamują nowoczesność i przyszłą opłacalność swojej technologii. Firma Schwank, jako jedna z pierwszych w branży wyznaczyła kamień milowy, opracowując swój pierwszy system w 100% kompatybilny z wodorem.

deltaSchwank to promiennik rurowy firmy Schwank.

Schwank jest światowym liderem na rynku rurowych promienników podczerwieni

Aktualności, Nagrody

Opublikowany niedawno przez "Industry Research" raport z badań rynku potwierdza, że Grupa Schwank jest światowym liderem w dziedzinie rurowych promienników podczerwieni.

Schwank i Euroclima razem na polskim rynku

Aktualności, Firma, Nagrody

Firma Schwank zawarła umowę z firmą Euroclima, wiodącym producentem central wentylacyjnych w Europie. 2 kwietnia 2021 światowy lider w produkcji gazowych przemysłowych systemów ogrzewania na podczerwień został wyłącznym dystrybutorem produktów Euroclima na Polskę.

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Nagroda „Die Welt Top 100” dla firmy Schwank GmbH.
Nagroda „The Best of German Mittelstand” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Großer Preis des Mittelstandes” dla firmy Schwank GmbH.