HVLS-Fans dla przemysłu: Wentylatory MonsterFan nadchodzą!

Das Keyvisual von MonsterFans.

W lipcu 2020 Schwank wprowadził na rynek swój nowy produkt. Są to wentylatory HVLS dedykowane dla obiektów przemysłowych. Schwank nazywa je duże wentylatory MonsterFans.

Co powiemy o zapewnieniu przyjemnego komfortu przez powiew w twojej hali produkcyjnej lub logistycznej. Potrafimy dać temu radę: Z naszym nowym MonsterFan. Tym dużym wentylatorom ze sprawdzoną technologią, które są nowością w rodzinie produktów Schwank. Te wentylatory są także nazywane HVLS – Wentylator [Dużych przepływów, Niskiej Prędkości] dlatego, że powodują przepływ dużych ilości powietrza przy małej prędkości obrotowej, która wynosi tylko 10-95 obrotów na minutę, wytwarzając w ten sposób poczucie komfortu w lecie. To jest zjawisko obniżenia odczuwalnej temperatury o 5°C, przy najniższych kosztach. W zimie natomiast występuje duże zjawisko stratyfikacji ciepła i poprzez użycie naszych wentylatorów z powrotem kierujemy je do przestrzeni roboczych, obniżając znacząco ilość ciepła potrzebną do ogrzewania, a co za tym idzie koszty ogrzewania. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej MonsterFans.

Wróć

Więcej aktualności

Zastosowane rozwiązania ogrzewania i chłodzenia hal Schwank

Schwank Ameryka Północna świętuje 50-lecie istnienia

Aktualności, Firma

Jako część globalnej firmy rodzinnej, Schwank North America dostarcza energooszczędne systemy ogrzewania i wentylacji na podczerwień dla budynków komercyjnych i przemysłowych. Firma oferuje szeroką gamę systemów HVAC, a także oferuje projektowanie i konsultacje, aby zapewnić klientom wysoki poziom komfortu, oszczędności energii i jakości.

Schwank zdobywa prestiżową nagrodę za innowacyjność

Aktualności, Firma

Magazyn Stern wyróżnił liderów innowacji wśród firm średniej wielkości, a wśród nich nie mogło zabraknąć firmy Schwank. Wszystkie niemieckie firmy średniej wielkości, które zgłosiły co najmniej pięć patentów, zostały uwzględnione w ocenie. Na liście 500 firm z 30 sektorów - od technologii napędów po produkcję sprzętu elektronicznego- Schwank znajduje się w kategorii ogrzewania, wentylacji i chłodzenia.

Schwank przedstawia eSchwank – najmocniejszy przemysłowy elektryczny promiennik ciepła w swojej klasie

Aktualności, Firma

Specjalizująca się w ogrzewaniu przemysłowym firma Schwank, dodała do swojego portfolio kolejny, zeroemisyjny produkt, wprowadzając na rynek innowacyjny, wydajny, elektryczny promiennik podczerwieni. Nowe urządzenie zostało specjalnie opracowane, aby spełnić wysokie wymagania budynków przemysłowych i komercyjnych w odniesieniu do celów unijnej ustawy Net-Zero Industry Act odnośnie emisji CO₂.

Schwank – światowy lider w przemysłowym HVAC świętuje 90-lecie istnienia

Aktualności, Firma

Sukces firmy wynika nie tylko z opatentowanej technologii gazowego ogrzewania promiennikowego hal na podczerwień, ale także ze strategicznego przywództwa trzeciego pokolenia rodziny. Firma koncentruje się obecnie na transformacji energetycznej, czyniąc ogrzewanie w 100% wodorowe i elektryczne dla obiektów wielokubaturowych swoim głównym celem.

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Nagroda „Die Welt Top 100” dla firmy Schwank GmbH.
Nagroda „The Best of German Mittelstand” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Großer Preis des Mittelstandes” dla firmy Schwank GmbH.