Wirtschaftswoche: Firma Schwank po raz kolejny ogłoszona światowym liderem rynku

Firma Schwank otrzymała w tym roku nagrodę Weltmarktführer 2018. Nasza firma była w stanie przekonać jury po raz drugi z rzędu.

Firma Schwank otrzymała w tym roku nagrodę Weltmarktführer 2018. Nasza firma była w stanie przekonać jury po raz drugi z rzędu.                              Nagroda, którą przyznaje jury składające się z przedstawicieli Wirtschaftswoche i renomowanego uniwersytetu St. Gallen, przyznawana jest firmom średniej wielkości, które stały się światowymi liderami rynku w swoich branżach. Oprócz kryteriów takich jak wielkość sprzedaży, w tym roku uwzględniono również aspekty takie jak udział sprzedaży zagranicznej.

Profesor Friedhelm Schlöβer: “Oprócz radości z otrzymania kolejnej nagrody, jestem szczególnie zadowolony z powodu wniosków jakie można wysnuć z faktu jej otrzymania: Pokazuje ona, że zdołaliśmy wzmocnić naszą pozycję rynkową i uzyskać zwrot z inwestycji badawczo-rozwojowych. Nasza obecna linia produktów stanowi idealną odpowiedź na rosnące wymagania środowiskowe i prawne.”

Wróć

Więcej aktualności

Zastosowane rozwiązania ogrzewania i chłodzenia hal Schwank

Schwank Ameryka Północna świętuje 50-lecie istnienia

Aktualności, Firma

Jako część globalnej firmy rodzinnej, Schwank North America dostarcza energooszczędne systemy ogrzewania i wentylacji na podczerwień dla budynków komercyjnych i przemysłowych. Firma oferuje szeroką gamę systemów HVAC, a także oferuje projektowanie i konsultacje, aby zapewnić klientom wysoki poziom komfortu, oszczędności energii i jakości.

Schwank zdobywa prestiżową nagrodę za innowacyjność

Aktualności, Firma

Magazyn Stern wyróżnił liderów innowacji wśród firm średniej wielkości, a wśród nich nie mogło zabraknąć firmy Schwank. Wszystkie niemieckie firmy średniej wielkości, które zgłosiły co najmniej pięć patentów, zostały uwzględnione w ocenie. Na liście 500 firm z 30 sektorów - od technologii napędów po produkcję sprzętu elektronicznego- Schwank znajduje się w kategorii ogrzewania, wentylacji i chłodzenia.

Schwank przedstawia eSchwank – najmocniejszy przemysłowy elektryczny promiennik ciepła w swojej klasie

Aktualności, Firma

Specjalizująca się w ogrzewaniu przemysłowym firma Schwank, dodała do swojego portfolio kolejny, zeroemisyjny produkt, wprowadzając na rynek innowacyjny, wydajny, elektryczny promiennik podczerwieni. Nowe urządzenie zostało specjalnie opracowane, aby spełnić wysokie wymagania budynków przemysłowych i komercyjnych w odniesieniu do celów unijnej ustawy Net-Zero Industry Act odnośnie emisji CO₂.

Schwank – światowy lider w przemysłowym HVAC świętuje 90-lecie istnienia

Aktualności, Firma

Sukces firmy wynika nie tylko z opatentowanej technologii gazowego ogrzewania promiennikowego hal na podczerwień, ale także ze strategicznego przywództwa trzeciego pokolenia rodziny. Firma koncentruje się obecnie na transformacji energetycznej, czyniąc ogrzewanie w 100% wodorowe i elektryczne dla obiektów wielokubaturowych swoim głównym celem.

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Nagroda „Die Welt Top 100” dla firmy Schwank GmbH.
Nagroda „The Best of German Mittelstand” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Großer Preis des Mittelstandes” dla firmy Schwank GmbH.