Wirtschaftswoche: Firma Schwank po raz kolejny ogłoszona światowym liderem rynku

Firma Schwank otrzymała w tym roku nagrodę Weltmarktführer 2018. Nasza firma była w stanie przekonać jury po raz drugi z rzędu.

Firma Schwank otrzymała w tym roku nagrodę Weltmarktführer 2018. Nasza firma była w stanie przekonać jury po raz drugi z rzędu.                              Nagroda, którą przyznaje jury składające się z przedstawicieli Wirtschaftswoche i renomowanego uniwersytetu St. Gallen, przyznawana jest firmom średniej wielkości, które stały się światowymi liderami rynku w swoich branżach. Oprócz kryteriów takich jak wielkość sprzedaży, w tym roku uwzględniono również aspekty takie jak udział sprzedaży zagranicznej.

Profesor Friedhelm Schlöβer: “Oprócz radości z otrzymania kolejnej nagrody, jestem szczególnie zadowolony z powodu wniosków jakie można wysnuć z faktu jej otrzymania: Pokazuje ona, że zdołaliśmy wzmocnić naszą pozycję rynkową i uzyskać zwrot z inwestycji badawczo-rozwojowych. Nasza obecna linia produktów stanowi idealną odpowiedź na rosnące wymagania środowiskowe i prawne.”

Wróć

Więcej aktualności

Zastosowane rozwiązania ogrzewania i chłodzenia hal Schwank

Schwank – światowy lider w przemysłowym HVAC świętuje 90-lecie istnienia

Aktualności, Firma

Sukces firmy wynika nie tylko z opatentowanej technologii gazowego ogrzewania promiennikowego hal na podczerwień, ale także ze strategicznego przywództwa trzeciego pokolenia rodziny. Firma koncentruje się obecnie na transformacji energetycznej, czyniąc ogrzewanie w 100% wodorowe i elektryczne dla obiektów wielokubaturowych swoim głównym celem.

Zwei Entwicklungsingenieure von Schwank mit dem Brenner eines Wasserstoff Dunkelstrahlers.

Ogrzewanie przemysłowe neutralne dla klimatu dzięki promiennikom rurowym Schwank zasilanym wodorem

Aktualności

Od lat producenci promienników podczerwieni reklamują nowoczesność i przyszłą opłacalność swojej technologii. Firma Schwank, jako jedna z pierwszych w branży wyznaczyła kamień milowy, opracowując swój pierwszy system w 100% kompatybilny z wodorem.

deltaSchwank to promiennik rurowy firmy Schwank.

Schwank jest światowym liderem na rynku rurowych promienników podczerwieni

Aktualności, Nagrody

Opublikowany niedawno przez "Industry Research" raport z badań rynku potwierdza, że Grupa Schwank jest światowym liderem w dziedzinie rurowych promienników podczerwieni.

Schwank i Euroclima razem na polskim rynku

Aktualności, Firma, Nagrody

Firma Schwank zawarła umowę z firmą Euroclima, wiodącym producentem central wentylacyjnych w Europie. 2 kwietnia 2021 światowy lider w produkcji gazowych przemysłowych systemów ogrzewania na podczerwień został wyłącznym dystrybutorem produktów Euroclima na Polskę.

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Nagroda „Die Welt Top 100” dla firmy Schwank GmbH.
Nagroda „The Best of German Mittelstand” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Großer Preis des Mittelstandes” dla firmy Schwank GmbH.