Wirtschaftswoche: Firma Schwank po raz kolejny ogłoszona światowym liderem rynku

Firma Schwank otrzymała w tym roku nagrodę Weltmarktführer 2018. Nasza firma była w stanie przekonać jury po raz drugi z rzędu.

Firma Schwank otrzymała w tym roku nagrodę Weltmarktführer 2018. Nasza firma była w stanie przekonać jury po raz drugi z rzędu.                              Nagroda, którą przyznaje jury składające się z przedstawicieli Wirtschaftswoche i renomowanego uniwersytetu St. Gallen, przyznawana jest firmom średniej wielkości, które stały się światowymi liderami rynku w swoich branżach. Oprócz kryteriów takich jak wielkość sprzedaży, w tym roku uwzględniono również aspekty takie jak udział sprzedaży zagranicznej.

Profesor Friedhelm Schlöβer: “Oprócz radości z otrzymania kolejnej nagrody, jestem szczególnie zadowolony z powodu wniosków jakie można wysnuć z faktu jej otrzymania: Pokazuje ona, że zdołaliśmy wzmocnić naszą pozycję rynkową i uzyskać zwrot z inwestycji badawczo-rozwojowych. Nasza obecna linia produktów stanowi idealną odpowiedź na rosnące wymagania środowiskowe i prawne.”

Wróć

Więcej aktualności

Zastosowane rozwiązania ogrzewania i chłodzenia hal Schwank

deltaSchwank to promiennik rurowy firmy Schwank.

Schwank jest światowym liderem na rynku rurowych promienników podczerwieni

Aktualności, Nagrody

Opublikowany niedawno przez "Industry Research" raport z badań rynku potwierdza, że Grupa Schwank jest światowym liderem w dziedzinie rurowych promienników podczerwieni.

Schwank i Euroclima razem na polskim rynku

Aktualności, Firma, Nagrody

Firma Schwank zawarła umowę z firmą Euroclima, wiodącym producentem central wentylacyjnych w Europie. 2 kwietnia 2021 światowy lider w produkcji gazowych przemysłowych systemów ogrzewania na podczerwień został wyłącznym dystrybutorem produktów Euroclima na Polskę.

Oliver Schwank hält mehrere Exemplare des Lexikons der deutschen Familienunternehmen.

Schwank in the Encyclopaedia of German Family Businesses

Aktualności, Firma, Nagrody

Schwank in the Encyclopaedia of German Family Businesses

Das Keyvisual von MonsterFans.

HVLS-Fans dla przemysłu: Wentylatory MonsterFan nadchodzą!

Aktualności

W lipcu 2020 Schwank wprowadził na rynek swój nowy produkt. Są to wentylatory HVLS dedykowane dla obiektów przemysłowych. Schwank nazywa je duże wentylatory MonsterFans.

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Nagroda „Die Welt Top 100” dla firmy Schwank GmbH.
Nagroda „Top 100 Innovator 2018” dla Schwank GmbH.
Nagroda „The Best of German Mittelstand” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Großer Preis des Mittelstandes” dla firmy Schwank GmbH.