Kurtyny powietrzne SchwankAir

Kurtyna powietrzna firmy Schwank.

Grupa Schwank, ekspert w dziedzinie klimatyzacji budynków, poszerzyła swoją ofertę produktów o wydajne systemy kurtyn powietrznych.

Grupa Schwank, ekspert w dziedzinie klimatyzacji budynków, poszerzyła swoją ofertę produktów o wydajne systemy kurtyn powietrznych.

Kurtyny powietrzne pod marką SchwankAir zapobiegają niepożądanym ruchom powietrza przy otwartych drzwiach, tzn. gdy zimne powietrze dostaje się do ogrzewanych pomieszczeń w zimie lub przeciwnie, gorące powietrze do klimatyzowanych pomieszczeń w lecie. Kurtyny pomyślane są jako dodatek do systemów ogrzewania lub chłodzenia i za zadanie mają przede wszystkim zapobieganie niepotrzebnym stratom energii oraz zwiększenie komfortu personelu. Kurtyny powietrzne SchwankAir dostępne są zarówno w opcji na zimne jak i gorące powietrze. Nadmuchują one powietrze w temperaturze otoczenia lub ogrzane powietrze bezpośrednio wzdłuż otwartych drzwi hali. Tworzy to swego rodzaju powietrzną zasłonę, która oddziela powietrze zewnętrzne od powietrza wewnątrz budynku jak niewidzialna ściana, co pozwala na oszczędność energii.

Kurtyny powietrzne SchwankAir mogą być użyte zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach. Poszerzając swoje portfolio o te produkty Grupa Schwank czyni kolejny krok w kierunku uzyskania statusu dostawcy kompleksowych usług w zakresie kontroli klimatu w budynkach.

Wróć

Więcej aktualności

Zastosowane rozwiązania ogrzewania i chłodzenia hal Schwank

Schwank – światowy lider w przemysłowym HVAC świętuje 90-lecie istnienia

Aktualności, Firma

Sukces firmy wynika nie tylko z opatentowanej technologii gazowego ogrzewania promiennikowego hal na podczerwień, ale także ze strategicznego przywództwa trzeciego pokolenia rodziny. Firma koncentruje się obecnie na transformacji energetycznej, czyniąc ogrzewanie w 100% wodorowe i elektryczne dla obiektów wielokubaturowych swoim głównym celem.

Zwei Entwicklungsingenieure von Schwank mit dem Brenner eines Wasserstoff Dunkelstrahlers.

Ogrzewanie przemysłowe neutralne dla klimatu dzięki promiennikom rurowym Schwank zasilanym wodorem

Aktualności

Od lat producenci promienników podczerwieni reklamują nowoczesność i przyszłą opłacalność swojej technologii. Firma Schwank, jako jedna z pierwszych w branży wyznaczyła kamień milowy, opracowując swój pierwszy system w 100% kompatybilny z wodorem.

deltaSchwank to promiennik rurowy firmy Schwank.

Schwank jest światowym liderem na rynku rurowych promienników podczerwieni

Aktualności, Nagrody

Opublikowany niedawno przez "Industry Research" raport z badań rynku potwierdza, że Grupa Schwank jest światowym liderem w dziedzinie rurowych promienników podczerwieni.

Schwank i Euroclima razem na polskim rynku

Aktualności, Firma, Nagrody

Firma Schwank zawarła umowę z firmą Euroclima, wiodącym producentem central wentylacyjnych w Europie. 2 kwietnia 2021 światowy lider w produkcji gazowych przemysłowych systemów ogrzewania na podczerwień został wyłącznym dystrybutorem produktów Euroclima na Polskę.

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Nagroda „Die Welt Top 100” dla firmy Schwank GmbH.
Nagroda „The Best of German Mittelstand” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Großer Preis des Mittelstandes” dla firmy Schwank GmbH.