Schwank obecnym i przyszłym światowym liderem rynku 2017

Magazyn Wirtschaftswoche we współpracy ze światowej sławy Uniwersytetem St. Gallen oraz Akademią Niemieckich Światowych Liderów Rynku przyznał tytuły obecnych i przyszłych globalnych liderów rynku. Jeden ze zwycięzców?!... Schwank.

Magazyn Wirtschaftswoche we współpracy ze światowej sławy Uniwersytetem St. Gallen oraz Akademią Niemieckich Światowych Liderów Rynku przyznał tytuły obecnych i przyszłych globalnych liderów rynku. Jeden ze zwycięzców?!… Schwank.

Gospodarka niemiecka jest znana na całym świecie ze swoich prężnie działających przedsiębiorstw średniej wielkości. Z tego powodu Wirtschaftswoche co roku honoruje niemieckie firmy, którym udało się wejść na rynki światowe i zyskać na nich silną pozycję. Jury przyznające nagrody, składające się z przedstawicieli światowej sławy Uniwersytetu St. Gallen i Akademii Niemieckich Światowych Liderów Rynku, ocenia nie tylko wielkość sprzedaży, ale także udział sprzedaży generowanej za granicą oraz liczbę kontynentów, na których firma jest reprezentowana.

W tym roku Schwank został uznany przez jury za światowego lidera rynku oraz „przyszłego Mistrza Świata” [futureChampion] 2017. Chcielibyśmy oficjalnie podziękować zarówno jury, jak i wszystkim naszym pracownikom oraz pogratulować wszystkim pozostałym zwycięzcom.

Wróć

Więcej aktualności

Zastosowane rozwiązania ogrzewania i chłodzenia hal Schwank

Schwank – światowy lider w przemysłowym HVAC świętuje 90-lecie istnienia

Aktualności, Firma

Sukces firmy wynika nie tylko z opatentowanej technologii gazowego ogrzewania promiennikowego hal na podczerwień, ale także ze strategicznego przywództwa trzeciego pokolenia rodziny. Firma koncentruje się obecnie na transformacji energetycznej, czyniąc ogrzewanie w 100% wodorowe i elektryczne dla obiektów wielokubaturowych swoim głównym celem.

Zwei Entwicklungsingenieure von Schwank mit dem Brenner eines Wasserstoff Dunkelstrahlers.

Ogrzewanie przemysłowe neutralne dla klimatu dzięki promiennikom rurowym Schwank zasilanym wodorem

Aktualności

Od lat producenci promienników podczerwieni reklamują nowoczesność i przyszłą opłacalność swojej technologii. Firma Schwank, jako jedna z pierwszych w branży wyznaczyła kamień milowy, opracowując swój pierwszy system w 100% kompatybilny z wodorem.

deltaSchwank to promiennik rurowy firmy Schwank.

Schwank jest światowym liderem na rynku rurowych promienników podczerwieni

Aktualności, Nagrody

Opublikowany niedawno przez "Industry Research" raport z badań rynku potwierdza, że Grupa Schwank jest światowym liderem w dziedzinie rurowych promienników podczerwieni.

Schwank i Euroclima razem na polskim rynku

Aktualności, Firma, Nagrody

Firma Schwank zawarła umowę z firmą Euroclima, wiodącym producentem central wentylacyjnych w Europie. 2 kwietnia 2021 światowy lider w produkcji gazowych przemysłowych systemów ogrzewania na podczerwień został wyłącznym dystrybutorem produktów Euroclima na Polskę.

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Nagroda „Die Welt Top 100” dla firmy Schwank GmbH.
Nagroda „The Best of German Mittelstand” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Großer Preis des Mittelstandes” dla firmy Schwank GmbH.