Kuehlloesungen_Header_1920x555

Systemy klimatyzacji firmy Schwank

Chłodzenie hal dla przemysłu, handlu i logistyki

W wielu obiektach przemysłowych, handlowych i logistycznych zwykłe ogrzewanie budynku nie jest już wystarczające. Ze względu na potrzeby coraz bardziej złożonych produktow, ale również z uwagi na komfort pracy personelu, coraz ważniejsze staje się chłodzenie obiektów. Również w tej dziedzinie firma Schwank, ekspert w zakresie ogrzewania i chłodzenia hal, oferuje rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymogów danego obiektu oraz dostosowane do specyficznych uwarunkowań w przemyśle, handlu i logistyce.

Produkty i systemy klimatyzacji firmy Schwank

Komfortowy klimat dla hal dzięki rozwiązaniom chłodniczym Schwank

Gazowe pompy ciepła

Klimatyzacja hal produkcyjnych jako rozwiązanie całościowe

Gazowe pompy ciepła firmy Schwank są w stanie nie tylko ogrzewać, ale również efektywnie chłodzić hale przemysłowe i logistyczne. Ogrzewanie i chłodzenie może odbywać się nawet jednocześnie. Aby to osiągnąć, łączą one darmowe ciepło otoczenia z wysoce wydajnym źródłem energii – gazem. Gazowe pompy ciepła firmy Schwank zapewniają idealny klimat wewnętrzny zarówno zimą jak i latem.

Więcej na temat

Cechy i korzyści klimatyzacji przemysłowej Schwank

Krótko wyjaśnione

Chłodzenie hal – Gazowe pompy ciepła

Gazowe pompy ciepła firmy Schwank umożliwiają wyjątkowo efektywne ogrzewanie i chłodzenie, i to przy pomocy jednego systemu. W odróżnieniu od elektrycznych pomp ciepła, napęd procesu chłodniczego przejmuje w nich silnik gazowy. Do produkcji energii potrzebnej do ogrzewania i chłodzenia potrzebny jest więc gaz, a nie prąd.

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017
Großer Preis des Mittelstands

Używamy plików cookie, aby zaoferować najlepszą możliwą obsługę. Dane są wykorzystywane do optymalizacji naszej strony internetowej, a także do celów marketingu internetowego i oceny statystycznej. Kliknij „OK”, aby wyrazić zgodę na stosowanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności .