deltaSchwank otrzymuje nagrodę “Best-Of Industriepreis 2017”

Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.

Nowa generacja promienników rurowych deltaSchwank zdobywa prestiżową nagrodę “Best-Of Industriepreis 2017”. Dzięki tej nagrodzie to rewolucyjne rozwiązanie grzewcze należy do najlepszych produktów roku.

Nowa generacja promienników rurowych deltaSchwank zdobywa prestiżową nagrodę “Best-Of Industriepreis 2017”. Dzięki tej nagrodzie to rewolucyjne rozwiązanie grzewcze należy do najlepszych produktów roku.

deltaSchwank jest prawdziwym przełomem w dziedzinie technologii promienników rurowych. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji oraz wykorzystaniu unikalnych komponentów, takich jak palnik bluTek , promiennik deltaSchwank łączy w sobie cały szereg zalet. Jest to przede wszystkim wyjątkowy poziom wydajności. Dla przykładu, współczynnik promieniowania deltaSchwank został zwiększony o 29% w porównaniu do tradycyjnych promienników dużej mocy. Jednocześnie straty kominowe zostały zmniejszone o 50%. Gdy połączymy to ze zmniejszonym o połowę zużyciem energii, całkowita wydajność energetyczna [efektywność sezonowa] wzrasta do niebywałego poziomu 97,6%. Dzięki standardowemu połączeniu z magistralą BUS, deltaSchwank oferuje opcję funkcji diagnostyki pracy urządzenia, która znacznie zwiększa żywotność systemu. Co więcej emisje CO2 zostały zmniejszone o 19%, a emisje NOx o 55%.

Wszystkie te czynniki razem wzięte skłoniły jury Industriepreis do włączenia deltaSchwank do grona najlepszych produktów roku. „Bardzo cieszymy się z otrzymania tej nagrody. Nasi inżynierowie włożyli dużo zaangażowania w stworzenie tego nowoczesnego promiennika, nieustannie mając na uwadze zwiększenie korzyści dla naszych klientów. Szczególnie cieszy nas fakt, że zostało to potwierdzone również przez jury Industriepreis”, mówi Oliver Schwank, dyrektor zarządzający grupy.

Wróć

Więcej aktualności

Zastosowane rozwiązania ogrzewania i chłodzenia hal Schwank

Schwank Ameryka Północna świętuje 50-lecie istnienia

Aktualności, Firma

Jako część globalnej firmy rodzinnej, Schwank North America dostarcza energooszczędne systemy ogrzewania i wentylacji na podczerwień dla budynków komercyjnych i przemysłowych. Firma oferuje szeroką gamę systemów HVAC, a także oferuje projektowanie i konsultacje, aby zapewnić klientom wysoki poziom komfortu, oszczędności energii i jakości.

Schwank zdobywa prestiżową nagrodę za innowacyjność

Aktualności, Firma

Magazyn Stern wyróżnił liderów innowacji wśród firm średniej wielkości, a wśród nich nie mogło zabraknąć firmy Schwank. Wszystkie niemieckie firmy średniej wielkości, które zgłosiły co najmniej pięć patentów, zostały uwzględnione w ocenie. Na liście 500 firm z 30 sektorów - od technologii napędów po produkcję sprzętu elektronicznego- Schwank znajduje się w kategorii ogrzewania, wentylacji i chłodzenia.

Schwank przedstawia eSchwank – najmocniejszy przemysłowy elektryczny promiennik ciepła w swojej klasie

Aktualności, Firma

Specjalizująca się w ogrzewaniu przemysłowym firma Schwank, dodała do swojego portfolio kolejny, zeroemisyjny produkt, wprowadzając na rynek innowacyjny, wydajny, elektryczny promiennik podczerwieni. Nowe urządzenie zostało specjalnie opracowane, aby spełnić wysokie wymagania budynków przemysłowych i komercyjnych w odniesieniu do celów unijnej ustawy Net-Zero Industry Act odnośnie emisji CO₂.

Schwank – światowy lider w przemysłowym HVAC świętuje 90-lecie istnienia

Aktualności, Firma

Sukces firmy wynika nie tylko z opatentowanej technologii gazowego ogrzewania promiennikowego hal na podczerwień, ale także ze strategicznego przywództwa trzeciego pokolenia rodziny. Firma koncentruje się obecnie na transformacji energetycznej, czyniąc ogrzewanie w 100% wodorowe i elektryczne dla obiektów wielokubaturowych swoim głównym celem.

Nasze nagrody

Z czego jesteśmy dumni

Nagroda „Die Welt Top 100” dla firmy Schwank GmbH.
Nagroda „The Best of German Mittelstand” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Industriepreis 2017” dla Schwank GmbH.
Nagroda „Großer Preis des Mittelstandes” dla firmy Schwank GmbH.